Lipiec 24th, 2012

Rowery Hello Kitty

Dla dzieci, by admin.

rowery z Hello KittyWiosna nie tylko budzi naszą naturę do życia, ale także nas samych, bo dopiero z jej  nadejściem zaczynamy być bardziej aktywni i do tej aktywności zachęcamy też nasze dzieci, które uwielbiają jazdę na rowerze, grę w piłkę i inne rozrywki na świeżym powietrzu. Natomiast posiadanie takiego sprzętu, jak rowery Hello Kitty to nie tylko wspaniała rozrywka i dbanie o swoją kondycję fizyczną, ale także pokazanie się od tej bardziej modnej strony zwłaszcza, gdy chodzi o kilkuletnie czy kilkunastoletnie dziewczyny.

Moda i trendy wyznaczane prze gwiazdy i gwiazdki narażają rodziców na coraz większe wydatki i to wcale nie najlepszej jakości rzeczy, ale mają one modny wzór, fason czy podobiznę kogoś sławnego, a przykładowo Hello Kitty to postać bajkowa, którą jednak lubią bardzo małe dzieci, kilkuletnie, a nawet kilkunastoletnia, a i wśród dorosłych też na pewno znajdzie się grono wielbicieli i to wcale nie małe. Dodatkowo zalewani też jesteśmy towarami, które są podróbkami i czasami ciężko stwierdzić, które są które, bo nie zawsze są one tak tanie,  abyśmy mogli się podczas dokonywania zakupu zorientować. Mimo wszystko staramy się nie żałować takiego zakupu, jeśli kosztował nas kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt złotych i przez trochę naszemu dziecku posłużył, ale zupełnie inna jest nasza reakcja, gdy produkt był kosztowny i byliśmy pewni, że kupujemy oryginał, a w trakcie użytkowania okazuje się, że jednak nim nie jest, materiały są bardzo niskiej jakości. Obecnie rowery Hello Kitty możemy spotkać wszędzie i to w różnych cenach, a jedyne, co jest w nich faktycznie oryginalne to naklejki na ramie czy kierownicy i nic więcej, bo niewiele sklepów w naszym kraju je jednak sprzedaje i jak na rowery o charakterze miejskim są bardzo drogie, gdyż ich koszt to minimum około tysiąca złotych. Jeżeli ktoś nam oferuje kupno roweru z Hello Kitty i to górskiego czy innego to możemy być niemal pewni tego, że nie jest to oryginalny produkt zwłaszcza, gdy oferowana cena jest bardzo atrakcyjna, a najlepiej sprawdzić na stronach fan

klubów czy w ogóle takie rowery zostały kiedykolwiek wyprodukowane, jak ten nam oferowany. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, gdy chcemy kupić rower dla dziecka i chce ono mieć na nim Hello Kitty, a nas na oryginał po prostu nie stać, wtedy owszem sięgamy po taki, na którym są naklejki z Hello Kitty, bo chcemy przede wszystkim sprawić przyjemność naszemu dziecku. Atrakcyjne ceny takich rowerów i to dla dzieci w różnym wieku możemy spotkać na aukcjach internetowych, gdzie są sprzedawane, jako „prawie takie”, co sprawia, że od razu wiemy iż produkt jest podobny, ale nie jest to oryginał, ale niestety jest to zbyt rzadkie zjawisko, bo podróbki czy imitacje sprzedawane są jako oryginalne rowery z ulubioną kotka naszego dziecka.

Back Top

Comments are closed.