Październik 15th, 2012

Podstawka pod kubek to podstawa

Reklama, by admin.

podstawki pod kubkiJednym z ciekawszych gadżetów reklamowych są podstawki pod kubki. Można je naprawdę dobrze wykorzystać dla pożytku i rozwoju swojego przedsiębiorstwa. W pracy i w domu pijemy naprawdę dużo ciepłych napojów, wśród których niepodzielnie panują kawa i herbata. Sposób ich przyrządzenia charakteryzuje zaparzenie wrzątkiem, co sprawia, że nagrzany w efekcie kubek może uszkodzić blat wrażliwych mebli. Sposobem na to są właśnie podstawki.

Ponadto dzięki kubkowi nawet, jeśli kubek lekko się zachwieje, to zawartość pozostanie na podstawce, a nie na blacie, czy co gorsza – na papierach. Tym czasem atrakcyjnie graficznie i kolorystycznie podstawki mogą podbić serce każdego. I co ważne – dodatkowo przyczynić się do utrwalenia treści promocyjnych, jakie za pomocą podstawek chce przekazać firma zlecająca ich produkcję. Warto więc zastanowić się dokładnie, co chce się przekazać swojemu klientowi i zamówić podstawki. Dzięki nim istnieje się na terenie klienta oraz w zakamarkach jego umysłu.

Estetyczne podstawki pod kubki mogą być prezentem przekazywanym sobie z okazji imienin, urodzin lub dla podkreślenia łączącej nas relacji (np. super dziewczyna, wspaniały mąż), ale znajdują także szerokie zastosowanie w marketingu. Na podstawkach z powodzeniem mogą się znaleźć informacje na temat firmy w postaci przede wszystkim jej firmowego znaku. Może też się na nich znaleźć produkt. Można pokusić się o zestaw podkładek, na których będą różne produkty. Tak naprawdę podstawki to bardzo wdzięczny temat i można dobrze wykorzystać fakt, że ludzie korzystają z podstawków i bardzo je sobie chwalą nie tylko ze względów praktycznych, ale także dlatego, że podstawki uatrakcyjniają przestrzeń na stanowisku pracy w firmie lub na biurku w domu. Niektóre osoby nawet je zbierają i mogą pochwalić się interesującymi kolekcjami.

Jeśli zostaną wykonane z odpowiednich materiałów, to podstawki pod kubki są mocne i wytrzymałe. Mogą stanowić doskonały prezent, niezależnie od tego, czy są podarunkiem dla osoby prywatnej, czy dla firmy.

Back Top

Comments are closed.