Czerwiec 9th, 2013

E-lexel jako narzędzie komunikacji

Bez kategorii, by admin.

Bez względu na to, jakiego typu sprawa prowadzona jest przez prawnika, wymaga ona dość częstego i regularnego kontaktu z klientem. Jest on potrzebny w celu przekazania dokumentów, przedstawienia analizy czy też przekazania i wypełnienia odpowiednich formularzy. O ile szybciej trwałby ten proces, gdyby dało się sprawnie i w dowolnym momencie komunikować z klientem za pomocą Internetu, oczywiście z zastrzeżeniem tego, że wszystkie przekazywane informacje będą poufne i całkowicie bezpieczne?

 

Nowoczesna aplikacja internetowa E-lexel wśród wielu swoich praktycznych funkcji może służyć jako narzędzie komunikacji między prawnikiem (kancelarią prawną) a klientem. Dzięki specjalnemu modułowi o nazwie „Komunikacja z klientem” strony danej sprawy zyskują swobodny dostęp do wszelkich dokumentów czy formularzy dotyczących sprawy. Można zobaczyć je nie tylko na komputerze zaopatrzonym w Internet, ale też na wszelkich urządzeniach mobilnych, które mogą łączyć się z siecią – np. na telefonie komórkowym. Ciekawą funkcją jest także przysyłanie wiadomości e-mailowej bądź SMS w momencie, gdy w wirtualnym segregatorze (kolejna wygodna opcja dostępna na platformie E-lexel.pl) pojawią się nowe dokumenty (korespondencja, zawiadomienia, formularze, zmienione wersje dokumentów itp.) dotyczące sprawy.

 

E-lexel to platforma, która oferuje dużo więcej niż tylko sposób na wygodną komunikację między klientem a jego prawnymi przedstawicielami. Warto zajrzeć na stronę http://www.e-lexel.pl , by dokładnie zapoznać się z możliwościami, jakie daje ta nowoczesna aplikacja.

Źródło: E-lexel

Back Top

Comments are closed.